Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz KaitouP #40423 üzenetére

    technikailag egy hulladék még, legalább fél év kell neki mire csak azt rendbe teszik - pcre, ps5re. Sima ps4en szerintem ez veszett fejsze s a pro se lesz az igazi max elfogadható...

    s ez csak fél év technikai fix, (bár next gen patch abba pl lehet bele se fér) akkor még a maradékról nem beszéltünk...
    Fizika, ai nincs benne gyakorlatilag, ami egy ow játéknál sokakat zavar. Engem speciel nem mert én missionökön túl egy gtaban se szoktam barangolni pl - de azért feltánik így is s illúzióromboló.
    azt hogy a w3 szintű décket hogy s mikor tudják így elkészíteni végképp kérdéses - pláne a multi játékot :)

    abba én se merek belegondolni, h mi lett volna ez év elején...
    Ezt a menedzsment iszonyat elbaszta s alábecsülte h mekkora volumenhez mennyi idő kell. Mert a sok csúsztatás után sincs még közel sem kiadható állapotban. Nyilván covid is közbeszólt valamennyire az idei csúsztatások hatékonyságába, de az elmúlt 7 évbe nem...

    bosszant, mert ez így nem ok. Mondom ezt úgy h ps5ön tolom, látvány itt szerintem ok (bár lehetne jobb... vagy legalább egy quality mód...) s már több mint 20 órám benne van, imádom a tartalmát, gunplayt, rpg részeit, dialógusokat, zenét s biztos vagyok vele h az első körös utcai fenegyerek run’n’gun karakterem után majd egy corpo netrunnert is tolok lopakodással hackeléssel s atletikusan, pengékkel - majd ha kijön a nextgen patch.

    s ráadásul nekem glutch egy se volt, bug csak 1 questben, s mai napig crashem se volt - aztán ma már volt hirtelen 2 is… szóval eddig viszonylag szerencsésen toltam, de én vagyok a kisebbség, s mgé legalább 30-40 óra benne lesz első végigjátszásomban, ha a crashek ilyen gyakoriak lesznek lehet félbehagyom. Amit nagyon jem szeretnék, mert imádom, van 1 hónap szabim is, minden adott lenne ahhoz h élvezzem - ha technikailag is akarja a játék, persze...

Új hozzászólás Aktív témák