Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz lmno #123105 üzenetére

    Még mindig nem értem, hogy miért fáj egyeseknek, hogy valakinek jólesik anyanyelven játszani?

    Azt az egy érvet lehetett felhozni, hogy előfordul 1-2 félrefordítás.. nagy cucc. Ha meg valaki semmit nem ért belőle, akkor konkrétan az egész sztori félre van fordítva és azt hiszi a végén, hogy Tomb Raider kiasszony csak a Sith-ek bosszúja elől menekült és Jonah titokban Hagrid a Harry Potterből.

    Komolyan olyan hittérítések mennek, mint amikor feljön az egér vs kontroller, vagy a 30 fps vagy 60 fps téma, vagy lemezes vs digitális:D

    "Ne add fel a kontrollerrel való fps-t, én is béna vagyok, 4030 óra után már elértem végre 1/1 K/D statot"

    "Mi bajod a 30FPS-el? Én úgyis folyamatosnak látom, a játék a lényeg, millió más dolog van ami fontosabb, minthogy te azt hiszed, hogy kifolyik a szemed a 30FPS-től, meg különben is hülyeség a 60 FPS, semmivel sem jobb"

    "Nem akarok lemezeket cserélgetni, mit csináljak utána, ott tárolgatom a polcon a borítóban, itt meg csak letöltöm és egyből megy is, mit kell szórakozni a lemezzel"

    stb. stb. :D

Új hozzászólás Aktív témák