Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz Adam_Shepard #77207 üzenetére

    Alaphelyzet: 12-14 éve jó pc, 19-es crt monitor, céges laptopok. Pc+monitor+dedikált asztal kivezetve "nézd milyen sok helyet csináltam", cég közben ipad, iphone stb-t is bevezetett... (Ez itt a mázli része)
    Ajánlott konzol bevezetési sorrend (minden használtan, jó áron, kivéve ps4 sw limited - azt is lehetett volna okosabban és türelmesebben kb 10-15%-kal olcsóbban), közben 3 gyerek is bevezetődött...:
    Wii, balance board, stb:" fitness! Kéz-szem koordináció fejlesztés! Bájos játékok a növekvő gyermekeknek! "Softmod :B
    Wii U: "tök jó, mennyi minden használható a wiiből és nézhettek a tv-n, amit akartok" (nem akarnak, játszani akarnak a hálátlanok)
    DSiXL, mert nagyon olcsók voltak, egyiket majdnem annyiért eladtam, mint amibe a kettő került. "Milyen ügyes apa"
    Eddigre már megszokta ezeket a dolgokat (hasznos, hogy a feleségem SW fan, amennyire 3 gyerek mellett lehet), PS4 SW limited:"meg kellett vennem, nézd eladtam azt a tabletet meg eladom a win mini pc-t is ( utóbbi folyamatban)" végső megnyugtatás: abe oddworld, mert azt ő is imádta a pc-n. Ha starcraft is lenne, még nyugodtabb lenne.
    Ezzel együtt nem teljesen alaptalanul visszatér a mindent kidobok, mert úgyis csak azokat a szarokat nyomkodjátok. Szerencsére a Legozás, társasjátékok (igaz: de apa, a monopoly sokkal jobb a ps4-en...) és a friss levegő, menti az ilyen helyzeteket.
    Tablet heti 2x1 óra engedélyezett, konzol csak hétvégén 3-4 óra összesen max. - tisztességes viselkedés esetén, 4-5 jegyek romlása esetén szünet.

    Ennyit tudok a védelmemre felhozni Tisztelt Bíróság, enyhe ítéletben reménykedem.

    Bakker az xbox 360-at kifelejtettem. Bocs. Használt, kinect, 25 játékkal volt 55e 4 éve kb - nyilván ennek megfelelő korlátokkal okosítva.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák