Új hozzászólás Aktív témák

  • maliboo

    csendes tag

    Lenne egy kérdésem. Ugye a Sony bejelentette, hogy aki nem tudja eldönteni, hogy a cross platform játékokat PS3-ra vagy PS4-re vegye meg, annak lehetőséget adnak, hogy amennyiben a jelenlegi generációra veszi meg a játékot, azt PS4-re is kedvezményesen letöltheti. COD-ról, Battlefieldről és Watchdogsról volt szó azt hiszem, bár állítólag ez a lista még folytatódni fog. Ezután az Activison bejelentette, hogy ez a kedvezményes ár 10 dollár/euró/font lesz a COD-nál. Hogyha én mondjuk megveszem a BF4-et PS3-ra és utána élek ezzel a lehetőséggel, akkor az nekem úgy kb 16000 forintomba lesz, viszont!! ha miután én feloldottam a PS4-es játékot, eladom a PS3 verziót 10 ezerért, akkor az jön ki, hogy megvettem a nextgen Battlefieldet 6000 Forintért.
    Nos a kérdésem az, hogy szerintetek ez lehetséges lesz? Vagy miután letöltöttem kedvezményesen a PS4 verziót még szükség lesz a PS3 lemezre? És vajon honnan fogják tudni, hogy megvettem az adott játékot és igénybe vehetem az akciójukat? Valami kódot kapok a dobozoshoz?

    Tudom, hogy ezekre a kérdésekre még csak találgatni lehet, de érdekelne a véleményetek. :)
    Hatalmas lehetőségnek tartanám, ha ezt így meg lehetne valósítani.

    PSN: ewerlast

Új hozzászólás Aktív témák