Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    Summer Sale-ben megvettem a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4-et. Előzetesen nagyjából négyszer utána néztem, hogy melyik részt kell megvennem ahhoz, hogy ismerjem a sztori végét. Mert a nagy háború elejéig láttam az animét. Próbáltam minél kevesebb spoiler megismerése nélkül belőni, hogy most a 3. vagy a 4. résztől kell játszanom a játék(ok)kal?! Jó, megvettem a 4.-et. Elkezdtem vele játszani, naná, hogy nem vágtam mi van. Most letöltöttem az anime-t, fillerek nélkül a 296. résztől. És nézem, hogy felvegyem a fonalat. :D

    Na de a játék pár küldetés után is elég letaglózó. Baromi jól néz ki, tökéletesen átadja az anime rajzolási stílusát, és még jobban is fest. Már rögtön az elején egy elég látványos csatával indítunk: [link]

    Majd ha végigjátszom biztos fogok írni róla. De előbb lehet végig nézem most már az anime-t. :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák