Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    Vasárnap a végére értem a Borderlands 2-nek, semmi különösebb elvárásom nem volt. Ps+-ban ingyenes ebben a hónapban, így mondom rápróbálkozok. Nagyon-nagyon pozitív csalódás volt a játék. Kellemes, fps játékhoz képest jó történet. Elborult humor, irgalmatlan mennyiség loot. Rengeteg megszerezhető skin, nagyon jó zenék. Számomra egy negatívum volt csupán, hogy a végére már herótom volt a sok unalmas mellékküldetésből, de találkoztam itt is pár agyeldobóssal (pl Tina teapartija). A melléküldiket pedig muszáj csinálni, mert különben lassan a főküldetés szintje alá kerül az ember, én a végére csak lvl 26 voltam, hát kínszenvedés volt az utolsó boss így. Még vasárnap az egyik DLC-t- a kalózosat kipörgettem, teljesen rendben volt az is. Még van 3 story dlc, ezek közül olvasatom szerint a Tiny Tina sárkányos DLC mindent üt, még az alapjátékot is, szóval erre még ellocsolok 8-10 órát. A többi DLC-t elengedem lehet. Ebbe a játékba szerintem 200 órát is el lehet lazán tölteni, a coop része is nagyon jól megvan oldva, aki nem próbálta, hajrá, mondja ezt egy olyan ember, aki nem igazán rajong az fps játékokért.... Wowosként kicsit felcsillant még a szemem, hogy Raid Bossok is vannak, ezt még lehet megnézem szintén

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák