Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Nagyon furcsállom, hogy senkinek sem jutott eszébe a Witcher 3-ból EZ a jelenet. Ciri utolsó harca, amikor már tisztában van azzal, hogy ereje nem evilági és megállíthatatlan. Számomra nagyon epic.

    Aztán 2 jelenetet hoznék fel a Batman Arkham Knight-ból.
    Itt Kevin Conroy hangja abszolút libabőr.

    Illetve Ezt volt egy epic jelenet. Batman ugye feláldozná magát....

    Alien Isolation jelenete...gyomorforgatóan félelmetes volt ingame. Itt még ugye nincs lángszóró...se semmi. :/

    Senua kb minden bossfight-ja...de ez az utolsó ez tényleg rendben volt...

    Far Cry 3 burning weed scene...mekkora már. Itt még új volt...itt még szerettük az ubit. Aztán ezt a küldit egy az egybe lemásolták a 4-be is ... Ubisoft...

    SOMA talán legjobb pillanata. Amikor egy már-már labirintus-szerű hajóban kell eljutnod A-ból B-be... majd rohanva találj ki belőle úgy, hogy nem hibázhatsz mert üldöz valami lúdvérc.

    Horizon-ban emlékszem még, amikor először tévedtem be egy ilyen "cauldron"-ba. Egyszerűen lenyűgöző volt, hogy mennyire olyan...mintha egy "Függetlenség napja" filmbéli űrhajóban császkálnék.

    God of War-ból lehetne azért most mazsolázni keményen... illetve a Spiderman helikopteres jelenete ugyancsak jól sikerült...de azokat nem linkelném be...

    Na persze videóról nézve egyáltalán nem üt...semekkorát. Nyilván, hogy átérezzük és értékeljük ezeket a jeleneteket benne kell lenni a játékban.

    (#169200) .LnB: Egyedül az MGS első részével játszottam. Ami PSX-re jelent meg. Majdnem végigvittem, de aztán elakadtam valahol a vége felé. Nekem ez a szellemesdi...vagy mi a rosseb nem kéne bele. :(

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák