Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz marilllyo #169216 üzenetére

    Ezek közül mondjuk nekem egyik se olyan hűha. Már amivel játszottam.

    És ha Arkham játékok, akkor ez a jelenet: [link] Azok az ütések ahogy durrogtak a fülesben mikor játszottam vele.. :)

    God of War-ban tényleg van jó pár epic jelenet. És a Spider-Man-ben szintén.

    MGS-ban csak nem Psycho Mantis-nál akadtál el? Az trükkös, és simán kijelenthetjük, hogy a mindenkori gamer kultúra egyik legkiemelkedőbb "ötlete". :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • headhunter86

    senior tag

    válasz marilllyo #169216 üzenetére

    Egyik fő ok, hogy PS4-et vettem, azok az epic jelenetek amiket a konzol exkluzív single játékok adnak. Mert PC-n ritkaság már a jó single játék.
    Mióta PS4-em van és elkezdtem pörgetni a játékokat, folyamatosan jönnek ezek a pillanatok.
    Witcher 3 amúgy kitoltam én is, kb. 150 órám lett benne, még PC-n, de úgy érzem jó volt az PC-n.
    Most viszont Horizon-t nyomom és eléggé adja. Szinkronhangok nagyon ott vannak. Ashly hangját valamiért különösképpen szeretem, de többiek hangja is nagyon rendben van.

    Uncharted 4 számomra tele volt szép, jó pillanatokkal, főleg az érzelmes, családi szálak jöttek be, mert a karakteranimáció annyira jó, hogy jó volt elveszni a tekintetekben.
    Last Guardiant nyomom még, ott például azok a jelenetek, amikor lenn vagy valahol és melléd ugrik a "szörny", az valami epic, és ezek nem cutscenek.

    1 hónapja van PS4-em, úgyhogy még sok pótolni valóm van, azért ilyen rövid a lista.
    Anno PS3-mon Last of Us-t toltam, na az is egy etalon, majd tervezem akcióban megvenni PS4-re is, mert újra akarom játszani.

    Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

Új hozzászólás Aktív témák