Új hozzászólás Aktív témák

  • bghistvan

    senior tag

    válasz A`rpi #162231 üzenetére

    Igen,a tv Jack kimenetről van Rca-val összekötve az egyik csatornán,minden eszközöm külön csatornára van kötve:
    ha tv-t nézünk set top boxról akkor az erősítő Tv IN(de külön a set top box analógjáról viszem a jelet)
    ha mediaboxról megy tartalom akkor az erősítő Aux In(szintén a boxból megy az analóg)
    ha youtube fogyasztás a tv-ről,na akkor pedig Vcr In az erősítőben,és akkor szól szépen.

    Elég kacifántos tudom,de nehezen válnék meg a házimozitól amit már csak erősítőnek használok,mert bitang jól szól,lefőzi a mostani felhozatalt bőven.

    A HDMI-n keresztül szerintem nem fog tudni megszólalni a konzol,mert ugye jack-el viszem a jelet az erősítőbe.... biztonság kedvéért megveszem ezeket a kütyüket,nem egy nagy tételek,csak tényleg remélem nem fog gerjedni a rendszer vele,és nem fog csúszni a hang.

    Másik alternatívaként még egy minőségibb sound baron is gondolkodtam,de nem tudom ezeket az eszközöket plusz majd a Pro rá lehet-e kötni,hogy mindegyik szóljon,illetve élőben még nem hallgattam meg hogy milyen a hangjuk,van-e kellő mély-magas........

Új hozzászólás Aktív témák