Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    válasz .LnB #148132 üzenetére

    Fura tényleg hogy így érzel :D
    Én is sokáig néztem a TWD-t,képregényt is olvastam baromi sokáig,de a TLoU valahogy sokkal kiemelkedőbb,sokkal jobban "szívhez szóló" vagy hogy is írjam... TWD is próbált sokszor drámai lenni de nem igazán sikerült neki,itt meg már az elején olyan érzelmi bombát dob rád,hogy kész véged van :D Legalábbis én sokszor bekönnyeztem egy-két résznél,ciki vagy nem. Igaz én először PS3-on játszottam ki,de másodjára itt PS4-en is elérzékenyültem elég rendesen néha :D
    Meg szerintem az egész "zombis" dolog is ötletesebb,mert igazából egy tök valóságos sztorit rak le elénk,ami meg is történhet simán a mi világunkban,mert ez a fungus ez létezik,csak éppen bogarakat meg kisebb rovarokat pusztít. És a zombi szót is idézőjelbe raktam direkt mert ezek nem zombik amik a játékban vannak,még nem is élőhalottak,ezek fertőzött emberek akiknek a gomba megfertőzte az agyukat. Ezzel most arra célzok hogy ebben sem érdemes a TWD-hez hasonlítani,mert ott tényleg élőhalottak vannak (még ha ott se hangzik el a zombi szó egyszer se.)
    De a lényeg hogy tetszett :) Remélhetőleg nemsokára jön a második rész,az még ütősebb lesz az tuti :)

    [ Szerkesztve ]

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák