Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Mágus2 #53195 üzenetére

    Üzem melegen most nem tudom. Egy ideje leállítottam, most valahol 60-70 fok körüli a motor, 0,4l/h-t ír ki, ~800-as fordulattal. Fűtés, fények, rádió lekapcsolva.
    Remélem akkor nem ugrott semmi sehova. Max az én egyébként sem alacsony vérnyomásom az egek fölé...

    Kulcs: az a baj, hogy nem új a kulcs. Egy bontott autó maradéka egy távirányítós kulcs és a központi zár vezérlő. Ebből vadásznám le a kulcsot. A helyi kulcsmásolós szaki aztat mondta, hogy a gyári nem távosból át tudja rakni a kulcs részt és az immot is. Akkor turpisság van nála? Tudna ő is távos kulcsot adni úgy, hogy a jelenlegit klónozná, de kínai minőségű, így azt csak végső esetre hagynám. Ahogy most nézem az enyémet, egy átmenő tüske (mintha süllyesztett imbusz feje lenne) van rajt, és két, talán beragasztott vagy préselt, nem átmenő pöcök. Ezekre gondoltál? Ezt kifúrom pik-pak, faragok bele újat és már bent is van az új kés :) . De megkérdezem, hogy csak bicska kulcs fejet tudok-e nyersen venni, mert ezek szerint ezzel is előbbre lennék és nem kell monyákolni sem.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák