Új hozzászólás Aktív témák

  • Sur1G

    aktív tag

    Üdv!

    Sikerült lecserélnem az 1.2 TSI Golfot egy 1.4 TSI-re (kombi, hogy legyen hely a gyerek cuccainak) remélem ez most már sokáig megmarad (párszor érdeklődtem a konstrukció felől). 2014-es 1.4 140 Le verzió (képeket lásd lentebb), magyar, vezetett szervizkönyvvel, remélem nem szívom meg.

    Vásárlás utána elmentem még helyben OMV MaxxMotion 100 üzemanyaggal teletankoltam (üres volt), elindultam haza pályán, nagyon feltűnő az erőkülönbség az 1.2 TSI után, főleg a 6. sebességi fokozatban lévő rugalmassága. Fogyasztásban ~0,5-1 literrel többet kér, bár lehet picit jobban is toltam neki.

    Úgy alakult, hogy 3 nap alatt kiautóztam az üzemanyagot és itthon MOL kúton sima 95 benzint tudtam csak tankolni. Azóta vagy megszoktam, hogy erősebb vagy ennyit számít, de úgy érzem, mintha nem lenne az igazi (feleségemnek is feltűnt, pedig nem mondtam neki). Az 1.2 TSI-nél is érződött egy picit, de ez itt most valahogy jobban. Létezhet, hogy laikusként ezt tényleg érezni, vagy kezdjek utána járni a dolognak?:D.

    link

    Köszi
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák