Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    előjött egy kis problém a Passattal (a témához hozzá tartozik, hogy van benne egy nagyon alap revlimiter "startautomatika" 3-3.2e fordulatnál korlátoz induláskor)... nos... azt vettem észre, hogy sajnos nem csak induláskor, hanem bármely fokozatban haladva, lepadlózva maximum eddig engedi a gép a fordulatot, se tovább :(

    + észrevettem, hogy a tempomatom is elment aludni (hogy asszony szavaival fogalmazzak :) ) -erre is ránéztünk és maga a kapcsoló az jó vcds szerint-

    Tanácskoztam azzal aki megírta -elég sok mindenhez ért stb- és mondta, hogy sebesség jeladó lesz a ludas (pedálok jeleit megnéztük jó ill. az óracsoport is mutatott mindent), mivel a revlmiter úgy van megírva, hogy 0km/h sebességnél engedje ezt a limitálást és utána menjen az élet tovább

    kaptam is tanácsot ill. egy bontott sebességjeladót amit szépen ki is cseréltem (közben észlelve, hogy tőben szakadt a csatlakozója, így megoldottam 2db szigetelt saruval a másik sebességszenzor bekötését) és láss csodát most már a km/h mutatom sem megy (ami hozzáteszem, szakadt kábelnél ment! :) )

    egyelőre most ott állok, hogy kipróbálok holnap után egy új jeladót, de nagy a(z) -elkeseredett- gyanúm, hogy valamit tönkre vághatott a szakadás a kábelben.... jó a gyanúm? vagy az új jeladóval megjavulnak a dolgok?

    vagy esetleg valakinek valami más ötlet?

    ((a revlimitert, ha ki is írjuk belőle, akkor a fordulat/p korlátozás el is fog múlni gondolom, de attól a hiba mint olyan megmarad, így ezért tettem fel a kérdésem, hát ha tudtok valami okosat mondani))

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák