Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Dluinet #100725 üzenetére

    Amerre én járok munkaidőben reggel meg délután -kertiből Verseny utcába-, az autóval halál mert bedugul az egypúpú híd, vagyis hát hidak mert a kétpúpú se sokkal jobb... Anno Pécs a Mecsek és a vasút között terült el, az egész kertvárosi rész később épült oda, a hidak meg nem ennyi autóra lettek kitalálva.

    Sokáig buszoztam, régebben kertiből ki a Zsolnay negyedbe, a 60-as busz kegyelmére voltunk bízva ami néha késett, de általában 5-10 perccel korábban ment el, mint kellett volna neki...
    Visszatérve a mostani útvonalra, kertiben még hagyján, de az autóbusz állomásnál ha elindulnék haza, ott azért meg kell nézni, hogy milyen emberek vannak mert bizony összeszedi a környékről a problémás arcokat és már örülök, ha csak a "szokásos" megállókban bagózók miatt kell bosszankodnom. Ha a bőrgyárnál szállnék fel, ott meg egy putri mellett van a megálló, ott is voltak már necces helyzetek a balhés arcok miatt...

    Aztán mikor végre megjön a 24-es busz ami az útvonala miatt mindig szóló busz, állandóan tömve is van... Ezeket a hosszú járatokat anno nem gondolták át eléggé és azóta sem jöttek rá, hogy fasság.
    Aztán ha feljutsz a buszra, akkor a busz meg áll a hídon a dugóban, mert a bőrgyárnál lévő lámpa szándékosan fogja a forgalmat kerti felé...

    Ezeknek a tapasztalatoknak az lett a következménye, hogy vettem egy rollert és egyenlőre tavasztól őszig ha nem esik, akkor azzal járok melózni. Se autóval se busszal nem lehet olyan hamar megjárni ezt a távot, mint azzal. Azóta se dugó, se problémás arcok.


    Btw csütörtökön elment előttem egy bazi drága Mercedes, de kb. 25-tel a régi kertvárosban, mögötte vagy 5 autó torlódott fel. Nézem a sofőrt, a dagadt faszinger basszus jobb kezében a telefonját lapozgatta amit az anyósülésen tartott, eközben nem is nézett előre. :Y Szia uram, gázolás érdekel? :U

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák