Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Petyyyyy #77140 üzenetére

    Na igen, én is azon pislogtam, csak eszembe sem jutott a pénzes boyracer kategória hirtelen.

    Hát... a kettős tömegűre meg nagyon sokan mondták, hogy lehet cserélni "hagyományosra" is, majdnem mindegyiknek meg van a hivatalos "kiváltó" lendkereke, csak picit jobban ráz a motor. Bár ezt a dízelek terén hallottam sokszor (idebent a cégnél sokaknak van dízel gépe meg sokan vannak dízel szerelők, csak éppen vonat és nem autó :DDD ). Nem tudom, ez mennyire állja meg a helyét, de ha egyszer kell 300-at rálocsolni és nálam élete végéig hűen szolgáljon, akkor szerintem nem fogom sajnálni rá a lét.

    Nem is akarok versenypályázni, de még egyszer azt a szenvedést amit a mostani 626 DiTD-vel műveltünk Erdélyben, hogy sokszor még csak látszottak az emelkedők, de már lassult a gép, nem akarom megélni.

    Szada85:
    Ok, igazad van.

    Ez is nagyon igaz, majd nekem is oda kell figyelnem ha mégiscsak cserélnem kell.

    Én meg az autót akarom beszerezni megbízható forrásból. Egyre inkább hajlok afelé, hogy volt kolléga hozzon be nekem (vagy kimegyek Vele és a segítségével hozom be magamnak) Belgiumból autót. Legalább nem katasztrófa-kátyús úton szaladt és hátha még a szervizt is megkapta jó helyen.

Új hozzászólás Aktív témák