Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Szada85 #76427 üzenetére

    Alakulgat, köszi :)

    A menetfény megvolt az előzőn is, nem szép, de jó :D Rács mögé és más megoldással többet kellett volna a lökhárítón faragni amit nem szerettem volna, ennek összesen 4 csavarja van és az is csak akkor látszik, ha leszedem, ha valaki lefekszik az autó elé :) A rácshoz nem nyúlok, ahhoz túl drága és törékeny, így maradt ez a megoldás :) Gyári a cél, de a DRL-t már annyira megszoktam, hogy nem akartam kihagyni + nem is volt olcsó anno + illik is a sorba: osram xenarc nightbreaker a xenon, osram cool blue a távolsági és a ködlámpa is valamint a helyzetjelző és osram a menetfény is, még az index is az :D

    De ha egyszer találok valami kevésbé szembeötlő megoldást akkor majd váltok, egy NSSC 506-os nevűt már ajánlottak ami pont követi a vectra lökösnének a formáját, de még várok valami tutibbra, esetleg ami még szóbajöhet az a ködlámpák cseréje Osram DRL-re ami ködlámpa is, de a jelenleg elérhető darabok túl nagyok a zender lökös hella ködlámpáinak a helyére, persze azon a helyen is lehet még nagyobb lyukat csinálni...

    Rács mögé helyezésen is gondolkoztam, lenne egy ötletem rá, hogy a rácsot magát ne kelljen fúrni, vágni, de nem tudom, hogy úgy mennyire lenne használható a fénye.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák