Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz B-L-A-C-K #76401 üzenetére

    Engedd meg, hogy tiszteletteljesen ne értsek egyet veled.

    Szerintem ez az autó messze van attól a stílustól, illetve egészen igényes kivitelezésnek is tünik, rendes futómü, ülések, stb, véleményem szerint nem egy hülyegyerekautó, optikailag is max azon veszünk össze, hogy ez a világoskék szín A embernek tetszik, B-nek pedig nem...

    Azt pedig azért vegyük figyelembe ( a képeken nem látszik valóban, de betü formában igen ), hogy a gyári mocira rá lett pakolva az RC motorjának jópár eleme ( komplett szívóoldal ), kipu-oldal is módosítva van, és hozzá a motorvezérlö, ezekkel azért már nem lenne meglepö egy 150-160Le körüli ménes sem, amire még mindig mondhatjuk, hogy "lóphasz" persze, hiszen a fotelszakértök "hozzáértök" szerint ma már 200Le alatt egy mélygarázsból nem tudsz kiállni az autóval, nem, hogy élményautózz, ugye ( cöhh-cöhh )... :C

    A kormány pedig, ahogy már el is hangzott velúr borítású, néha "kesztyüs-kormány"-ként is hivatkozott darab, aminek a rendeltetésszerü használata a fasza tapadás miatt kesztüvel szükséges, mivel a zsíros tenyered miatt elveszti a tapadását a bevonat... :) Ezért van rajta a kormányvédö is.
    Hogy utcára van-e haszna, azon persze lehet vitázni, de pl. pályázáskor hasznos lehet, azt pedig, hogy a tulaj mire használta 3. autóként, nem tudjuk. :)

    Nyilván, elfogadom, hogy ahogy sok embernek, úgy például Neked is az autó csak egy közlekedöedény, ettöl függetlenül vannak olyanok, akik egy ilyenben is megtalálják azt az élményt, amit keresnek.
    És abban is biztos vagyok, hogy ettöl a szerény teljesítménytöl is vigyorogva szállnál ki belöle, ha veretnéd vele egy kört... :) Egészen más egy akkori kisautóban 140 (50-60) Le, mint egy mai felfújt pléhbódéban. :)

    Vélem ezt úgy, hogy az én játszós vackom gyárilag még gyengébb (115), az építéskor valamit talán erösödött, de még mindig nem tudok vele kiállni elvileg a mélygarázsból, viszont 8 év alatt nem egyszer mentem már vele sebesebben zárt pályákon, szerpentineken, és utcán is, a legtöbbször utasom is volt, de még egyszer sem mondta egyikük sem félúton, hogy " Te ez egy gyenge, lassú szar, ´ájjámegkiszállok "... :D

    Természetesen ez csak az én véleményem, abszolút elfogadom, hogy Neked nem tetszik a kis oroszlán, vagy nem látod benne a potenciált, ami pedig benne van. Béke. :) :R :R

Új hozzászólás Aktív témák