Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz gban #63503 üzenetére

    Eszem ágában se volt lehurrogni, inkább megmenteni a rendelés beérkezése utáni agyérgörcstől :DDD

    persze vicc volt....köszönet erte :D igen, most amugy elöbb kerdeztem, aztan rendelek :D

    Szigszalagos megoldas volt eddig, csak mas autoba ha atültem es vittem a kabelt (nyilvan a tarto reszt nem) akkor szivas volt, mert le kellett szednem a szigszalagot....majd visszatenni...

    Az az elosztos ötlet is eszembe jutott, de nem tetszik, nem igen van hely egy olyan nagy böhöm bigyora ott....

    Na mind1, akkor nem letezik a tuti megoldas, kitalalom majd...vagy marad a szigszalagos megoldas, vagy veszek egy olyan hella 12V csatit es likvidalom a cigigyujtot. Az lenne a legszebb es igazabol ugysem dohanyzom, meg az en automba mas sem fog az is biztos :D

    (#63502) alkatraz3000 mert nem tudok az usb vel mit kezdeni :D nekem ez vezeteknelküli töltöm van, aminek kell a 12V os csatlakozas.

    (#63499) trassher ezt nem vettem eszre sry, nem jo, kell a 12V tap :B

    (#63505) alkatraz3000 nem semmi szivatas nincs benne :B imadom, hogy a telefont nem kell digdosni, pattintgatni, csak beledobom a töltöbe es töltödik is :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák