Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz 04ahgy #34613 üzenetére

    Annyit írtam nekik, mivel 3 féle cuccot is küldtem, hogy a ram egyik csatornáját hibásan kezeli, vagy kezelheti, mert fagy. Leírtam mi alatt (prime blend, aida64 cache stress test).
    Ott voltam a hülye, hogy nem írtam le, hogy VGA nélkül, viszont a teljes konfig leírásából láthatták.
    Valszeg veszek egy 4Gb-os modult, a 2x2 marad nálam és ünnepeket kihúzza haver így vele.
    Ünnepek után meg ha neki akar rugaszkodni még egy garos eljárásnak akkor had szóljon.
    Ha kell neki a ram majd, ha vesz VGA-t akkor visszacseréljük. Enni nem kér, de nekem most kényelmesebb venni egy rammodult (később úgy is kell majd vennem) és betenni pl. "B" memória csatorna foglalatába és ha nem fagy, akkor minden happy. Utána max átrakom az "A" csatorna foglalatába és ha hibázik a cucc, akkor megvan a hiba.... bár ezt produkálta nálam garba visszaküldés előtt is.

    Elvileg a tápot is lehet megcserélem az Ő gépéből. HX620-at ünnepek alatt használná én meg az 500-as Chifi CTG-80P-t. Alapon el kellene vinnie egy 2500K+HD6950 kombót nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák