Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz 4Grider #59719 üzenetére

    értem... tisztábbnak éreztem volna, ha a telenor küld egy levelet, hogy "bocs, elfelejtettünk anno küldeni egy utolsó részszámlát, amit most légy szíves fizess ki", mert sokakban ellenszenvet fog kiváltani, ha a semmiből elkezdenek a behajtó cégtől leveleket kapni... (amiben ugyanúgy benne van, hogy a telenortól kapták meg az adatokat, tehát nem maradnak "rejtve") ...most már csak azt várom, hogy melyik országos médiában lesz ennek visszhangja, mert nem volt korrekt húzás a becsületes ex-ügyfelekkel szemben

    #59720: az is szép sztori lehetett... tegnap óta kicsit guglizgattam és találtam már róluk hasonlókat (amikor igazoltan nem létező tartozást próbáltak behajtani és pofára estek) ...azt tanultam még meg az esetből, hogy innentől kezdve hiába telik le az 5év, szépen megtartok minden papírt :K megfakultak az emlékeim: én is úgy emlékeztem, hogy a szerződés megszüntetésekor az üzletben kértem számlazárást és ott fizettem a hátralékot, de tegnap a boltban a csaj erősködött, hogy 13éve dolgozik a cégnél és nem volt ilyen lehetőség... utólag kellett volna küldeniük a részszámlát, ami elmaradt

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák