Új hozzászólás Aktív témák

  • Prien

    addikt

    válasz #71835392 #43415 üzenetére

    "A hálózatsemlegességi előírások biztosítják az előfizetők választási szabadságát: azt, hogy közvetlenül, egyenlő feltételekkel érhessenek el tartalmakat. A rendelkezések további célja, hogy az egyenlő feltételek megteremtésével biztosítsák a tartalomfejlesztők közötti versenyt, és hozzájáruljanak az internetes ökoszisztéma további innovatív működéséhez. "

    Nagyon ködös. Az előfizető én vagyok és ha biztosítják a választási szabadságomat, akkor én azt választom,hogy az adatforgalom után ne kelljen külön fizetni. Ha van ilyen csomag, választhatom azt.

    Ha valaki szolgáltat, legyen már joga ahhoz,hogy pénzt kérjen el érte vagy ingyenesen adja.

    Majd én eldöntöm,hogy igénybe veszem vagy nem.

    Ha a TV GO adatforgalmát is kiszámláznák, akkor meg az lenne a baj, hogy duplán kell fizetni egy szolgáltatásért.

    Ha az Unio hozna egy "megkülönböztetéstől mentes frekvencia használatért" szóló jogszabályt,(hisz miért ne lehetne a rádiófrekvencia használat alapvető emberi jog A 21.SZÁZADBAN), akkor a TV adásokért sem kérhetnének el MAJD pénzt? Na ugye,hogy ez nem ilyen egyszerű...

    A kevés is több a semminél.

Új hozzászólás Aktív témák