Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz wetomi #32453 üzenetére

    Látom barátom, még nagyon fiatal vagy. Ha Neked lenne 20 év IT a hátad mögött, és Neked mondaná az ügyfélszolgálatos a tizensokadik bejelentés után is ugyanazt a sablon dumát, valószínűleg Nálad is ledobná az ékszíjat az agyad. Értem én, hogy alkalmazott, meg nem Ő tehet róla, hogy egy ilyen tróger cég fegyver nélkül frontvonalra kilökdösött katonája, de amikor már Ő is full hülyének néz, az már kicsit erős. Vagy Te mit szólnál, egy olyan szituban, amikor minden kérdésedre az a válasz, hogy "nem tudom"? Vagy amikor felhívom Őket, és elkezdem sorolni, hogy igen, újraindítottam a készüléket, igen, jól működik a wifim, igen, van még adatkeretem, igen, nem lóg más a wifimen, erre mi az első reakciója a csókának? Hát szerintem első körben indítsa újra a készüléket...
    Tanácsot meg nem kértem, attól, hogy én kivel és hogyan intézem a dolgaimat, Neked:
    1. nem lesz jobb,
    2. nem lesz rosszabb,
    3. semmi közöd hozzá,
    4. nem ez a fórum témája.

    Ha meg telenyomor szolga vagy Te is, akkor csak sajnálni tudlak.

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák