Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisms

    aktív tag

    válasz matyi012345 #31700 üzenetére

    A magam nevében beszélhetek csak, én semennyire sem vettem sértésnek, mint D7100 tulaj. Egyszerűen zavar a nagyfokú ferdítés.

    Anno volt egy elképzelésem vázválasztás terén, utánaolvastam, és végül emellett döntöttem, itt kijelentem hogy nem rosszul.

    Viszont ha ideesik valaki, aki nem követi nap mint nap a topikot, meglátja a hozzászólásaid, azonnal elmegy az életkedve is ettől váztól.
    Azért annyira nem rossz ez sem, pláne hogy kezd lemenni az ára.

    Vannak hibás darabok, tényleg mint leírtátok. Ugyanúgy a komolyabb kategóriában és árszegmensben is(D800), plusz az előd a 35mm-es fixel, de mégsem kellene ennyire elásni egyik típust sem ezek miatt.

    Azért is bátorkodtam jelezni, hogy kicsit túlzásba estek nehányan. És itt nem csak rád gondolok, kérlek ne vedd magadra.

    És ne legyen ebből vita, én lezártak tekintem ha nem jön olyan valasz, ami miatt újra elő kellene vennem ezt a témát.
    :R

    Szerk: igen, lehet ez a magam részéről szubjektív vélemény, és lehet nem így vélekednék ha velem is előfordult volna, de új gép esetén nem erre való a garancia? Ezt komolyan kérdezem, nem tudom javítják-e emiatt. Használtnál meg ellenőrzi a vevő ha tudja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák