Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    hát könnyen lehet hogy nem jól csinálom, de én itt helyben, kis forgalmú faluban 40-nel közlekedve nem öltözök be. csak sisak. mondjuk tegnap majdnem elütött egy vén szivar. nem nagyon nézett jobbra, vagy ha nézett is, nem látott (verőfényes nappal volt), pedig még a világítás is mindig megy. majdnem beszorultam ő és az út szélén álló autók közé... hát azért a fékek ezen a gépen tényleg nem túl jók. ez az egyetlen gyenge pontja a motornak számomra, de ez tényleg egy gyenge pont. időben ki kell gondolni ha meg akarok állni. persze még nem is mertem annyira megtépni a féket, lehet hogy kipróbálom.

    juteszembe nem tudtok olyan sisakot ami frankón véd de közben szabadon hagyja a füleket? vagy ki van perforálva a füleknél? tudom hogy vannak ezek a kis tökfödők de az egy vicc. épp azon gondolkodtam hogy a nolan n43-nak megcsinálhaták volna a fülénél is olyan nyitható-zárható perforáltra ahogy a tetején van. amikor a természet lágy ölén robogok akkor jobban ki lehetne élvezni a madárcsicsergést stb.

    sokat ront a robogózás élvezetén a hazai utak minősége. nem tudod elengedni magad mert állandóan az útburkolatot kell figyelni nehogy elkapj egy gödröt vagy kátyút... :(

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák