Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz hobizoli #125024 üzenetére

    és pl a 90le?

    vagy akkor mik még az ajánlottak? valami kisebb motor, de azért lépjen is, ne legyen lomha, ne legyen a forgalom feltartója.... legyen 4-5 ajtós az autó, város-előváros és évente 1-2 nagyobb családi nyarcsi :D amihez jó ha van raktér is

    az az igazság, hogy nem fontos megválnom a passattól de lehet, hogy el tudom cserélni egy motorra (ami a másik szívügyem :D) igy akkor autót kell keressek és gondoltam most valami frissebb jószágot veszek, hát h azt a jövőben könnyebb lesz értékesíteni plusz ugye olcsóbb az alkatrész, csekélyebb szervizigény :) szóval értsd úgy, hogy hosszú évekig elvoltam én dinamikával a család Ignisével (most is elvagyok, ha épp szereldében van a passat :D) de ugye azért a pd az más dolog :) de már annyira nem hajt, hogy pl az évek során még hosszú hosszú tételeket ráköltsek, inkább vegye meg egy olyan valaki aki hosszabb utakra ki tudja használni az erényeit

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák