Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz jmakk #65211 üzenetére

    csakhogy jjeahh arról beszél hogy _speciálisan_neki_ (és hogy az _neki_ mennyi pénzt ér meg, és egyszerre tudjon mindent egy stabi _nélküli_ vázon, stb) Erről meg nem biztos hogy sokat lehet beszélgetni, Ő tudja/Neki kell tudnia, és kész.

    Amúgy persze a témáról általánosságban beszélve lehetne mondani miért jó a 75/1.8 (és nemrég igen komolyan volt akciózva, úgy sem olcsó, de talán ne is akarjunk sokkal kevesebb pénzért sokkal többet, bár úgy tetszett ez a "szerintem egy F1.4-es jó árú portréüvegnek sokan örvendenének mft-n" :) ), valamint én mind koncert, mind portré (és nem csak stúdió) témában abszolut behoznám a 40-150/2.8-at és a 35-100/2.8-at (ezek persze nem olcsóak, de még mindig nem Nocticron árban vannak, persze nem is kiváltják hanem mást tudnak (kicsit egymáshoz képest is), aki használt már ezekben a szitukban jó minőségű zoom-ot az tudja ezt értékelni)

    (#65212) jjeahh: a "nem is érdemes tovább feszegetni"-t arra írtam hogy azt innentől kár közösen feszegetnünk hogy speciálisan Neked mi mennyit ér. Te tudod, Te dolgod.

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák