Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz hegyimorc #41008 üzenetére

    ugye az, amit szeretnék (és szerintem még sokan), csak most kezdi bontogatni a szárnyait. szóval abban igazad lehet, hogy sokat fejlődik még ez a része (evf-ek, nagyobb szenzoros kompaktok), és ezért nem éri meg akármeddig megtartani az adott gépet. fogalmazzunk inkább úgy, hogy a műfaj határain belül maradnék (végülis a műfajt vitattad elsősorban amúgy is).

    de például a dslr-eknél már rég elérték az "elég jó" határát, már egy d7000-et is teljes baromság lecserélnie bárkinek (d90-et is írhattam volna, de legyen a d7000), "örökre" elég.

    a fuji x-t1 keresőjénél már nem akarnék jobbat. :DDD a váznak sem kell akármilyen kicsinek lennie, az x10 elég jó méret (grip lehetne markánsabb, obi meg jobban a szélére tolt). szenzor 2/3" fölött nekem már jó. 24-120 vagy 28-200 valami normálisabb fényerővel untig elég, ez utóbbi nyilván nem pancake. stb. szóval nagyjából tudom, hogy mit akarnék, meglátjuk, megszületik-e. az rx10 mindent tud, de annál azért kisebb gépet akarnék.

    amúgy ráizgulok én az aktuális legjobbra, itt fórumozok én is napi szinten. de pénzt már nem adok érte. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák