Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #17999 üzenetére

    Erre gondoltam, hogy alapból nem bloat weboldalakat nyitsz meg, nálam meg most ilyenek is vannak nyitva, még a FB is, máskor negyedévente nyitom meg, de például most lényeges társasházzal kapcsolatos infók miatt is muszáj voltam nyitva hagyni.

    Ott kinn tényleg jól meg lehet szívni azok miatt, amiket leírtál. Nem irigyellek, de kitartás! Jobb, ha a tömegközlekedést kerülöd.

    A net meg aztán főleg szívás most, mivel nálad eddig is elég necces volt, pedig valóban most lehetne netigényesebb dolgokkal elütni az időt. Nagyon durva lesz ez az x hónap mindenütt. Ráadásul ott jó nagy ökörségeket is próbáltak erőltetni eleinte. Csordaimmunitás vagy mi a fene, itthon meg minden OK, O1G mindent kézben tart, ma is személyesen ment átvenni a maszkokat. Csoda, ha összeomlik heteken belül az eü nálunk, ha eddig nulla védelme volt a benne dolgozóknak? Most meg még putyinizálja is a hatalmát, nekünk lőttek így vagy úgy. :(

    Azokkal az offline dolgokkal is elvagy most egy darabig, annyi neted meg remélem mindig lesz, hogy ide tudsz írni pár rövid szösszenetet. :D

    ******************************************************

    Valahol láttam, hogy Linux alatt is lehet SSD-n fw-t frissíteni, nincs ez meg neked hirtelen?
    Kingstonos SSD fw-nél volt ez téma anno.....

    AUR csomagot találtam!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák