Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz kacsyx #51273 üzenetére

    Azért kíváncsi lennék, hogy mekkora a pocakod, mert ilyen össze vissza zabálok mindent étkezés mellett csak nagyon kevés ember szervezete tud normális fazont fenntartani, de ezeknek az embereknek nem igazán szokott lenni súlyfeleslege alapból se. Az, hogy mit mutat a mérleg egy dolog, fogyhatsz 10-15 kilót, ettől még nézhet ki egy ember úgy mint egy telefosott búvárruha. :)
    Márpedig szerintem jobban jár minden fogyni vágyó, ha a kaja felől közelít először, legalább is hamarabb célba ér. Máskülönben szélmalomharc lesz belőle. Persze lehet annyit edzeni, hogy szinte bármit ehetsz és fogysz, de arra igen kevesek képesek. Meg nem kevés időt is felemészt. Például itt van Deicide fórumtárs, úgy gondolom ő már bőven átlagon felüli mennyiséget edz, sokat fogyott, de még több év spártai edzés után is volt egy kis pocakja, mivel saját bevallása szerint is eszik mindent, nem figyel a kajára. Abban egyetértek, hogy a sportot érdemes szeretetből csinálni, nem muszájból, de ha valaki normális fazont is szeretne, nem csak állóképességet, akkor ott bizony a konyhában érdemes kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz kacsyx #51273 üzenetére

    Ne egyek kakaós csigát és kenyeret?! Még mit ne?! A képlet,legalábbis szerintem,teljesen egyszerű.Egyél mértékkel és változatosan MINDENT ami minőségi eledelnek minősül,majd égess el legalább annyit amennyit beviszel. Nem kell ezt amatőr szinten túlragozni.Megyek is nassolni valamit (sárgadinnye,földimogyoró,alma vagy mittoménmittalálokmégaházban),mert bár ma nem ültem nyeregbe,de a tegnap,tegnapelőtt és azelőtt is széthajtottam magam. ;)

    Szerk: Itt ha visszaosztom az elmúlt 33 héttel,csak heti 177km jön ki. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák