Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #254771 üzenetére

    Tény, hogy "drótszőrű" vagyok, durván sok és vastag szálú hajam van, de ha csupasz fejjel is megizzadsz 10km/h alatt (mondjuk ha futsz) akkor hogyan beszélhetünk szellőzésről egy polisztirol (köztudottan hőszigetelő anyag) sisakkal a fejeden?! Még a ruházatot is jobban megértem, elvezeti, elpárologtatja, stb., de a sisak, lassú mozgásnál sosem lehet hűsebb a csupasz fejednél. :F Szerintem akkor még nem izzadtál annyira, vagy te speciel nem izzadsz annyira úgy általában. 🤔

    #254770
    Dark Archon...ezt nehéz lett volna bizonyítani, érvényesíteni, hisz olyan sok tényezőtől függ a tömörség, hogy bármire ráfoghatták volna...amúgy is van aki azt mondaná 2 naponta ráfújni a tubeless-re mióta gond. :U Eladtam, persze megemlítve ezt a hibáját.

    #254773
    stickermajom...van egy rossz hírem is, tanulmányok szerint az edzett és a teljesen edzettlen emberek izzadnak a legjobban...választhatsz.

    #254772
    parandroid...migrénre hajlamos vagyok, vagy 5 éve 7-15 naponta csak gyógyszerrel, vagy azzal sem tudom elnyomni az 5-15 órás rendszeres fejfájásaimat, ugyanakkor a hőség eddig sosem váltotta ki 🤔...arról nem is beszélve, hogy a sisak alatti sapkát (mely megnedvesedve hűthet), vagy éppen az árnyékot tartó szalmakalapot sem azért találták ki, hogy felfőzze a fejed...mind1, számomra ez nem logikus, még annak ellenére sem, hogy extrém ritkán teszek bármit a fejemre, a világ legforróbb területein mindig védték az emberek a fejüket a naptól, vagy nem... :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák