Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #76225 üzenetére

    Oké, ha van 2400MHz-es, CL8-as ramkited, úgy könnyű alaposan tesztelni, nekem csak egy 2133MHz-es CL11-es kit állt rendelkezésre, erősen korlátozott képességekkel, azzal csak erre futotta. :R Mellesleg az órajel emelése a késleltetést is javítja, szóval 2133Mhz CL11 időzítésben is jobb az 1600Mhz Cl9-nél.

    "Másodsorban meg próbáljuk kiölni azt a hülyeséget, hogy erős proci>SSD pórnépnek."
    Mindkettő másra jó. Én ugyan nem vagyok pórnép, de továbbra is 100X inkább vennék +30 000 forintból egy modernebb, erősebb procis és több ramos HDD-s gépet, mint egy gyengébbet SSD-vel. Gondolok itt pl. T400+SSD helyett T410 vagy T420-ra HDD-vel. Persze, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valaki igényeinek meg mégis a régebbi technika + SSD feleljen meg jobban ugyanazon pénzügyi keret mellett.

    Csak hogy egy nagyon hülye példát mondjak, ami a közelmúltban téma volt itt... A gyenge Core 2 Duo procin és régi IGP-n nem fog szépen menni a FHD Youtube SSD-vel, míg egy második generációis i5 röhögve lejátsza HDD-vel egy röccenés nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák