Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YikeSS

    tag

    válasz <Adamsky> #48 üzenetére

    #45 YikeSS
    Búvárkodás közben mi látszik a kijelzőn? Vagy állandóan "ébresztened" kell, ha valamire kíváncsi vagy? Gondolom nem egyedül merülsz. A mélységmérése mennyire pontos? A deco-s szinteket is pontosan jelzi? Nekem búvárkodásra van egy - igaz nem mai darab - Suunto órám. Valahogy én abban jobban bízok mint egy Huawei-ben. Azért "ott lent" nagyon nem mindegy, hogy mit, és mikor csinálsz ...

    Elvileg a Bühlmann ZHL-16C algoritmust használja a merüléshez, támogat sokféle gázkeveréket, többféle merülési módot, van benne iránytű, jól áthatóan és álandóan mutatja az adatokat, dive módban nem is lehet lekapcsolni a képernyőt.

    Én még nem tudtam élesben kipróbálni, de mindenféle review és tesztelő szerint pontos volt. Volt aki már 100+ merülésre használta, másik computerrel párban, hogy lássa ahhoz képest milyen és jól működött.
    Nekem is egy régi Suunto D6 van, de már unom benne az elemcserélgetést, plusz tartok tőle, hogy beszarik lassan, mert 10+ éves...

    Ha nincs is az embernek még1 computere, úgyis párban merül, ha nem jól jelezne valamit, elég hamar kiderülne.

    Be lehet állítani rajta sokmindent, pl. milyen mélyen váltson automatikusan dive módba, mennyi felszini idő után kapcsoljon ki a dive mód, milyen vízben, milyen módban merülsz, biztonsági megálló időtartamát, és még rengeteg mást is, technikai módban meg még többmindent.
    Egy feltöltéssel kb. 12 óra merülést tud (dive módba váltáskor kiírja, hogy mennyit lehet vele még merülni).

    mergedes...

Új hozzászólás Aktív témák