Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz rekid #12836 üzenetére

    milliószor olvastam ezt a bullshitet azok billjéből, akik anélkül írtak az ssd-ről, h valaha is próbálták volna. azt hiszem lassan túl lehet lépni azon, h az átlagfelhasználás azt jelentené, h az ember kb. annyit csinál, h megnyitja a böngészőt és kész.
    értem én, h savanyú a szőlő, de ha egyszer az ember túllép a bűvös gb/ft szemléleten... mellesleg 30-40 gb környékén is lehet már teljesen jó és szerintem elérhető árú ssd-ket kapni (annyi mint egy 1 vagy 1.5 terás vinyó. az átlagjúzernek van szüksége vajon ekkora tárkapacitásra? átlagjúzernek szüksége van 4 giga ramra?). a fórumokat olvasgatva, aki valami normálisabb ssd-re váltott, valahogy nem sírta vissza a hdd-t.
    hagyjuk már ezt az átlagjúzerkedést. bárki, aki leül egy ssd-s rendszer elé, kapásból érzi, h ez azért más. gördülékenyebb, nem szarozik, nem kirnyeg, nem kell várni semmire. a hurcolószós notimban most épp egy 5 év körüli noti hdd van. sokszor legszívesebben kivágnám az ablakon. erősen gondolkodom abba is egy ssd-n-

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák