Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz AssAssynn #21078 üzenetére

    Tisztázzuk le, hogy mit akarunk. súlyt veszteni, vagy izmosodni? Mert a kettő együtt nem megy. testkompozíció változtatást most hagyjuk. Lévén diétáról szó(most nincs, volt), izmosodás kizárt. Tehát akkor ez kilőve.

    Megtennéd, hogy leírod, hogy te hány kg vagy, milyen magas és mennyi a kalória igényed.
    Továbbá, hogy egy nap hány gr-ot viszel be ch-ból, fehérjéből, zsírból?

    70 kg , 169 cm. Csak a diétát írom le, mert most nem tudom "annyira pontosan"
    6.00 40 gr zab, 25 gr fehérje 1 deci tej
    8.00 150 gr csirke(most már tudom, hogy ez is sok volt) 75 gr barna rizs, 150 gr zöld, 5 gr lenmagolaj.
    12.00 ugyanez
    15.00 75 gr zab 25 gr fehérje 1 deci tej
    18.00 150gr csirke 150 gr zöld, 5 gr lenmagolaj
    21.00 150 gr túró
    Edzés napokon 17.00 körül egy sima fehérjés turmix.
    Ezzel fogytam átlagban 80 dekát hetente. Szigorúan minden nap ez volt. Nem futottam semmit, heti 3 edzés.

    Egyébként neked ilyenkor, amikor délután, meg edzés után nem viszel be szénhidrátot, akkor a szervezet az ez irányú igényét azzal rendezi, hogy elégeti a fehérjét, nem? Mármint úgy értve, hogy nem építi be, s így nem fejlődik az izom. Diéta idején mint írtam, nem is fogsz izmot építeni, azon vagy, hogy megtartsd. Ebben segít a kicsit megemelt fehérje. Tudod edzés után turmix, csirke, túró.

    Van még kérdés? :B

    (#21080) Dexar007
    De csak lement 11 kiló. ;] A következő diétámat is így fogom csinálni, csak emelek a ch-n kicsit.

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

  • meroly

    veterán

    válasz AssAssynn #21078 üzenetére

    Nem éheztettem ki magam, egyszerű kalóriadeficit volt, kevesebbet vittem be mint az akkori súlyom fenntartásához szüksége lett volna a szervezetemnek. Nem néztem mást csak ezt és szépen pörögtek le a kilók. Nade mégegyszer mondom, ez hülye példa, bár abból a szempontból jó, hogy legalább így lefogytam, másnak még ez se menne.
    És eszem ágában sem volt belefolyni a mélyenszántó elmélkedéseitekbe, mert el sem olvastam a felét a mai hsz-eknek, csak ezen fennakadt a szemem, azért írtam.

    Impossible is nothing

Új hozzászólás Aktív témák