Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    Kösz a válaszokat. Igazából nagyon gondolkodok, hogy mit kéne csinálni. A helyzet a szokásos. Januárban kezdtem edzeni, akkor 60 Kg voltam, eleinte jött a nagyobb étvágy, s elég hamar meglett 62-63 kg. De aztán a testtömeg megmakacsolta magát, s se le, se fel. Mindemellett azért egy ideig sikerült fejlődni a súlyok szempontjából amit használok, de mostanában stagnálás érzet van sajnos teljesen. Picit változtattam az edzésterven, egy rövid időre az is adott boostot. Fehérjebevitelem vélhetően nem elégséges, napi 30-50g körül lehet. Húst nem eszek minden nap, de ez nálam szándékos. Fehérjét is valahogy úgy szeretném pótolni, hogy minél egészségesebb módon. Nálam kiemelt fontosságú, hogy koleszterinbevitel minimumon legyen. Sima savófehérjéit munkatársaknak ahogy nézem azért bőven tartalmaznak koleszterint. Izolátum úgy tudom jó esetben nem, vagy legalábbis elenyészőt. De alapból növényi irányba mennék el. Ott aszója nem sziompatikus dolog, úgyhogy a borsó tűnt jó választásnak. Csak valahogy az itt kapható cuccok nem néznek ki túl bizalomgerjesztőnek, már a csomagolásuk is nagyon gyanúsnak tűnik. Pénz kevésbé fontos, a minőség lenne az első. Amúgy nem akarok 10kg-okat nőni/hízni, de egy 65 kg-t jó lenne elérni. Többet enni időm sajnos nincs, s étvágyam sem. Időm nem is lesz, azért a munka marad a fő prioritás.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák