Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani82

    senior tag

    válasz yodamastah #134005 üzenetére

    Nekem bejott a keto, viszont az elso 10-20 nap, nem emlekszem mar mennyi, az nagyon gaz es emiatt hagyjak abba sokan. Amig atall a szervezet a ch helyett a ketonok hasznositasara az nem egyszeru. Nekem volt olyan nap, amikor nem tudtam kikelni az agybol, annyira faradt es enervalt voltam.
    Ami konnyit ezen az allapoton az a nyomelemek magas bevitele meg a magasabb sobevitel.
    Viszont azt hiszik sokan, hogy mennyire meno allandoan bacont, magvakat, bulletproof coffeet tolni, meg toportyut oldalassal. ezek jo dolgok, viszont itt is mint minden dietanal a kaloria deficit szamit. Es ezekbol a kajakbol kurvagyorsan el lehet erni a napi kcalt.
    Raadasul az alkohol fogyasztast kb el lehet felejteni. Egyreszt kb 2 vodkatol off lesz az ember, masreszt en pl allandoan szarul voltam ha ittam es a legborzalmasabb masnapok voltak. kb emiatt hagytam abba :D

    Geri2123: voltam ott edzeni parszor. Nem rossz terem. sztem nyugodtan probaljatok ki. Nincsenek hoist csodagepek, de tiszta, normalis, jol felszerelt terem. Csak nincs wifi ezert nem vettem berletet :K :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák