Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    ISZINIK az a Kinizsi csak fordítva, pont fél évvel később rendezik mint a Kinizsit, nem tömeg rendezvény és általában sokkal kedvezőbb az időjárás mert nem rohad szét az ember a melegtől, persze volt olyan év is amikor szinte végig szakadt az eső akkor meg nem. A pálya egész más mert itt a könnyen futható Gerecse az eleje aztán a szint a végén van. 7:30-8:30 között lehetett indulni, gratuláltam Csipinek a dupla köréhez meg a riportműsorához majd 8:20-kor elindultam, igazából nem terveztem semmit, vittem magammal a Kéktúra könyvet is, hogy akkor már oda is pecsételgetek. Gondoltam Csipi olyan 20-30km alatt előz le, viszont nem láttam egészen az 50km-es depós pontig, amikor jöttem ki ő akkor ért oda. Elfogytak a pecsételő rublikáim, kitaláltam azt a taktikát, hogy úgy kéne végig tolnom az egészet, hogy én legyek elől :) A Nagy-Gete emelkedőjén ért utol, hallom, hogy csattogtatja a botjait mögöttem, teljes gázra kapcsoltam amig le nem értem Dorogra. Ott a pontról amikor jöttem már ki láttam, hogy ő épp megy be. Aztán fel kellett mászni a Pilisre, le a Pilisről, át a Budain és be a célba. Amikor ő is beért megköszöntem neki, hogy milyen jól motivált mert soha nem mentem volna ilyen gyorsan, ő meg azt mondta, hogy engem akart utolérni :) Bruttó időben pár perccel gyorsabb volt nálam, igy mindenki boldognak érezte magát a végén. [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák