Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    Akit érdekel, egy kis Garmin órák-telefon-Amazfit GPS pontosság-összehasonlítás egy hurokban, amiket az évek során gyűjtöttem össze:

    Elnézést a csálé táblázatért; idehaza csak LibreOffice van :B
    Pontossági sorrend: Fenix 7s > FR745 >(/?) Venu 2s > Venu SQ/Amazfit > Pixel 4a

    Na közben megjött az ecipo-ről az álom cipőm:
    Asics Gel-Cumulus 24 - 28k volt a vége. Elvittem egy körre és nagyon furcsa érzés volt benne futni.
    Eddig csak szimpla szivacsok voltak alattam, amik pontosan...szivacsnak érződtek :D
    Ez meg...mintha rugók lennének a talpam alatt. Nagyon durva. Picit más is benne futni: 6km után már kezdett kényelmetlen lenni a kisujjamnál, de 10k-t céloztam és gondoltam addig csak kihúzom valahogy. Erre 9km-től valami történt és eszméletlen kényelmes lett. Megálltam 10-nél, de úgy érzem bőven tudtam volna folytatni, de pár gyorsítás közben éreztem, hogy van még egy kis post-covid.
    Illetve a felső része vastagabb bárminél, ami eddig a lábamon volt. 10 C°-nál konkrétan (jóleső) melegnek éreztem. Őszi-téli cipőnek reklámozzák és jóval melegebb, mint a Rebook Floatride Energy 4 vagy a Decás Kalenji Run 100.
    Abszolút ajánlott 30k alatt.

    Óra nélkül nem volt jó futni. Telefon+Runkeeper -> GPX export és így ment át Garminba, nyilván HR-adat nélkül.

    Valakinek van tippe, hogy tudom telefonnal úgy rögzíteni a futást, hogy pulzussal menjen át Garminba?

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák