Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    Péntek este mentem le vonattal Somogyvárra, az iskola tornatermében lehetett aludni, persze vinni kellett matracot meg hálózsákot. Betoltam a chili konzervet rágurítottam pár sört aztán már aludtam is, egész jól ment, nem horkolt senki sem hangosan. Reggel gyorsan összepakoltam, megettem a reggelimet és átvittek a szervezők a rajtba. A csomagokat átszállították a célba csak egy kis hátizsákot vittem pár kókusz rúddal, zab szelettel. Volt egy lány akit kísért a pasija neki adtam egy zacskóban mindenféle péksütit, kólát, meg egy hosszú ujjú pólót, hogy vigye a kocsijával, vele olyan 10-15km-enként találkoztam nagy segítség volt, hogy ennyivel is kevesebbet kellett cipelni.
    Nagyjából a mezőny végén indultam, szépen megelőztem mindenkit, sokat mentem együtt a lánnyal akit kísért a pasija, egy idő után már csak ketten voltak előttünk, megelőztük őket is, aztán a lány is lemaradt. Beesteledett, a terep ismeretlen volt, első rendezés, nem ismertem a pályát, volt, hogy meg kellett álljak térképészkedni is, hiába volt a trekk feltöltve az órámra és a telefonomon sem tudtam megnézni mi van mert nem volt semmi térerő. Négyen értünk be éjfél előtt, én egy órával korábban mint a következő befutó. Nagyon kellemesen elfáradtam de úgy különösebben nem volt semmi bajom, nem volt az a nagyon meleg, éjjel sem hűlt le a levegő. Mindezt egy GT-1000-ben toltam végig, most már azzal a betéttel ami eredetileg is volt benne így nem is ment tropára a lábam.
    Vasárnap szinte egész nap csak ettem meg aludtam, hétfőn meg már bicegés nélkül tudtam járni.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák