Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz LanyUs #72485 üzenetére

    Jól csinálod, pont ilyenre gondoltam. Édességnek jók az édesebb gyümölcsök, végső esetben királydatolya. Ez mondjuk csak az egyik oldal, érdemes nézni a súly, izom, zsír változásait ennek a hatására, aztán akkor lesz valami konklúziód, hogy megéri e vagy min kell változtatni a cél érdekében. A szénhidrátnak a rizs a legjobb szerintem. De ha azzal is állandó édesség elvonási tüneteid vannak, akkor én heti egyszer legalább ennék édességet, aztán akkor a többi szénhidrátból kevesebbet. Nehéz elkerülni rokonlátogatáskor vagy csak ha az ember elhalad egy cukrászda előtt, és az eddigiek alapján nem is kell, hanem érdemes rugalmasabbra hagyni a diétát, és másból levonni, hogy a kalória ne legyen túl sok. A másik, hogy a folyadékra is figyelj oda, mert ha van elég víz, az is csökkenti az éhségérzetet, fáradtságot. Mondom ezt két flakon kólával magam előtt. :DDD Most fejeztem be a reggelit, ami 3 deci kóla (cukros), 1.5 vajas kifli, két kanál kecske joghurt volt. A kecskés termékek úgy látszik tényleg jobban tolerálhatóak, mint a tehéntejesek. Állítólag nincs bennük laktóz és a kazeinnek egy jobban emészthető változata van bennük.

    Arra még figyelj oda, hogy az alap anyagcsere erősen függ a testsúlytól és izomtömegtől, szóval a napi 2000 kcal az 70 kilós 40% izomtömegű emberkékre vonatkozik. Ha nagyon megszorítod, akkor lelassul az anyagcseréd, és állandó éhségérzeted lesz, aztán jön a súlyvesztés. Ott a szénhidrátot és a fehérjét érdemes pótolni, hogy zsírból menjen elsődlegesen.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák