Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz LanyUs #47997 üzenetére

    Nem hiszem, hogy meg lehetne jósolni ki hogyan fog reagálni rá. Ismerős immungyenge vérrákos betegeinél pl egyáltalán nem volt tünet a legtöbb esetben, egyik rokon meg elhízott, keringési problémás, na ő épphogy túlélte, valszeg mert amúgy is szedett "vérhigítót". Tegnap olvastam egy egér kísérletet, és ha orron át fertőztek génmódosított egereket, akkor kb. csak egy sima náthát kaptak, ha viszont a vérbe juttatták a vírust, akkor meg ugyanígy szétcseszte a szívet és más szerveket, mint a súlyos betegeknél. Franc tudja, hogy embereknél hogyan valósul meg ez a két féle fertőzési mód. Lehet, hogy a többség átvészeli az enyhébb változattal, másoknál meg valami miatt a súlyosabb is kialakul. Én oltatni fogok amint lesz rá lehetőség. Amúgy sem a legjobb az egészségem, rohadtul nem hiányzik még ez is. Már utána néztem, és a Moderna tűnik a legjobbnak, a Pfizer és a Sputnik nagyjából egy szinten van, a kínai nem jó, a többi meg kb. említésre sem méltó most. Annyi, hogy a Moderna és a Pfizer full mesterségesek, a Sputniknál meg génmódosított adenovírust használnak, ami szintén náthát szokott okozni.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák