Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    Esti futáson felavattuk az új Saucony cipőket aszfalton:

    Saucony ride iso 2: vastagon kipárnázott cipő, megfelelő ütéscsillapítással, DE 100kg körül, kizárólag aszfalton nem csillapít annyit, mint a Hoka Clifton. Nagyon meleg a cipő, szinte izzó láva volt a lábfejem ( felesleges a belső tartó szövet is ), tartást sem ad annyit oldal irányba, mint megszoktam. Pár km után éles fájdalom jelentkezett a boka hátsó részében és különböző húzódások a hátsó combizomban 08:00-as tempónál is, néha-néha bevillanó térdfájdalom. Nem lettünk szerelmesek :) Marad a Hoka Clifton vagy Bondi. Az érdekes az, hogy ilyen fájdalmakat se az Asics GT1000, Kayano 20, Sketchers go run ride 2, Puma ignite dual, Hoka Clifton 1, 2, Huaka 1 nem tapasztaltam. Marad séta cipőnek, akkor meg a sarkak között érzek némi eltérést.

    Saucony Freedom iso 2: hibáztam, mert a szín miatt nem a javasolt Triumph és Hurricane termékekből választottam, hanem a címben szereplőt. 200 méter után mondta a feleségem ( 65/172 sportos ), hogy minden apró kavicsot érez és mi ez a tornacipő? Nagyon mellé lőttem, aszfaltra ez sem való. Inkább gumipálya és 05:00 vagy alatti időre. Csillapítása aszfalton nem megfelelő ( érzed a talajt, de ide nem az kell, a kőkemény betonra ), fájdalmai neki is előjöttek. Marad ez is benti cipő vagy kinti séta lépőnek. Van neki egy Saucony grid cohesion 5 is, ami ehhez képest full extra kényelmet ad. Nem beszélve a Hoka challenger 3 atr és Clifton 2-ről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák