Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Hali.

    Már 4 hónapja rendszeresen futok, heti 4x 7-11km, mikor hogy érzem(iramtól függ, ahogy nekiállok), de inkább 7-et, nagyobb iramban. Ezt fogyókúrával és kondival egybekötve teszem. Mostanra már kicsit belefásultam, nincs izomláz, és mintha a súlyok terén is megálltam volna a fejlődésben.(pedig nem rég mondtam, hogy nekem tök bejön a kondi mellett az intenzív futás...) Ismerős azt tanácsolta, hogy ne hagyjam abba, csak a 4-ből kettő futást cseréljek be sprintelgetésre. Múlt héten kipróbáltam, a 3. futó napomon pénteken kimentem a pályára. Félpályáig sprint, majd vissza az alapvonalig kocogás. Négyszer egymás után ez, majd 1 perc pihit tartottam, és így tovább. 5 ilyen sorozatot csináltam(össz. 20), plusz a 3. után futottam egy lazább kört a pálya körül. A végén pedig azzal zártam, hogy tettem még egy kört, pálya hosszanti irányában végig sprint, rövid részen kocogás. Pulzusom 180 körül volt a végére, néha kicsit fölötte. Ez kb. fél óra volt, annyi mint a 7km-es távom.(sokkal jobbam megdöglöttem)

    Ez volt pénteken, és még ma is érzem. :U Szombaton alig tudtam mozogni, nem is mentem el futni. Vasárnap is még nagyon fájt. Combom belső fele is sajgott, amit a sima távfutásnál soha nem éreztem. Azt szeretném megtudni, hogy nem csinálok e ezzel rosszat? Ez már nem a szokványos izomláz volt, pedig előtte melegítettem, utána nyújtottam.

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák