Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz FEDman #627 üzenetére

    A szappan alakú vázakat nem mindenki szereti. Kicsi a 14-42 PZ... deizé... Én attól már beteg leszek, nincs mit tekerni, nincs mibe nézni, fogása sincs, ejj :DDD . szerk: Kötelező rá a kis fém markolat szvsz.
    szerk: Hoppá, 12-32, el is felejtettem. Ez végre egy praktikus kis obi :K
    Én ha nem cserélnék, X20, ha meg igen, akkor meg -szerintem- ne bohóckodjunk pici vázzal, egy használható (=kicsit fényerősebb) zoom úgyis úgy lelóg a vázról rendesen. De szerencsére különbözőek vagyunk, és sokféle gép is kapható :).
    Nejemnek sokáig kerestem kis milcet, hogy szállításkor kicsi legyen, meg dof/bokeh is legyen igény esetén (plusz fixxel). Közölte hogy úgyse fog több obit vinni, úgyhogy ne törjem magam.

    Jó kérdés hogy GM1 + 14-42PZ/12-32 + 20/1,7 választanám, vagy X100s-t.

    Freddy: A GX7 nekem tetszik, a képe (tudom, tudom, jpg) meg nem annyira, még mindig nem. Szóval úgy vagyok velük mint a zsiráfokkal - szép szép, de otthonra nem kéne :B

    FEDman: Hangja van, de 17-50nél nem hangosabb. A szuper érzékeny mikrofon + hozzászorítom a fényképező burkolatához párosítás miatt ilyen durva a hangja :).
    Ha meghallgatod itt, nem is hallod csak azt ahogy az X10 próbál fókuszálni, plusz tudsz viszonyítani a zár hangjához. (Élőben karakteres, szép hangja van, a youtubeon vannak jobb videók is erre :) )

    Stauffenberg, ha a távol keletet kihagyjuk, hol nem a tükrös dominál, de nagyon? :) Sztem még nyugat euban is picike piac a milc, lassan kezdenek csak nyitni felé az emberek - részben a sznobok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák