Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonRazzino

    senior tag

    Most múlt el 6 éve, hogy különböző sporteseményeken hivatásszerűen fotózok Fujival. Tegnap azon merengtem miközben egy félszembefényes, közepesen kontrasztos helyzetnél pulzált ez a telibebaszott X-T4 az XF50-140-nel rájöttem, hogy az érzés ismerős. Ugyanezzel a fos AF-fel hadakozom azóta. Mennyi a javulás a T2 óta? Hát mondjuk 20%, de a lemaradás már akkor hatalmas volt.
    Kompakt méretben kiváló képminőség, nagyjából utolérhetetlen out of camera jpg-ek. Ez egy olyannak aki 500-1000 képet ad át egy napon és az erdőben mászkál két markolatos vázzal az oldalán hihetetlen fontos ismérvek. De Isten a tanúm gyerekek ha az idén jövő váz(ak)kal a Fuji nem lép előre legalább egy 4 éves Sony A7III szintjére felrakom az egész lomot apróra mert a tököm tele van a járulékos veszteségekkel. Hogy meg kell lőnöm 3000-3500 képet a futókról, hogy 1000 biztos jó legyen. 6 év után egy kicsit izzasztóbb szituban ugyanúgy anyázva nyomkodom az AF-C Custom settings menüt meló közben lófasz erdménnyel. Egyszer mindennek eljön a vége, nálam most következik ez a fordulópont. Én neked drukkolok Fuji de most virítanod kell valamit.

Új hozzászólás Aktív témák