Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Freddy76 #238 üzenetére

    Érdekes ez a gyorsan lenyomott expogomb, mert tényleg biztosabban fókuszál így mint félig lenyomva :D
    A másik trükk, amit kényszerből szoktam használni a közelebbi képeknél, amikor már nem akar a AF működni csak "macro" módban .. na ezt nem használom, inkább MF mód és fókuszálás a hátsó gombbal.

    Egyébként azt hiszem tőlem is a túl nagy látószög miatt fog elbúcsúzni. Asztaltársaságnál kocsmában vagy utcán jó ez, de általánosabb célra nekem is jobban bejönne egy kicsit hosszabb. A Pana 20/1.7 ezért is (volt) nagy kedvenc, pedig nem sokkal hosszabb, mégis. Úgy látszik nálam itt van a komfortzóna határa.

    Rövid X100 használat után nekem is elkezdett kattogni az agyam a Fuji rendszeren, de szerencsémre már mindenem megvolt MFT-ből amit akartam és drága lett volna váltani, másrészt a Fuji nekem már nagy. (mármint az obik)

    Az OK gomb a legelbaszottabb része az X100-nak és ha kicsit többet használod, akkor a túl könnyen eltekeredő expokorrekció gomb.

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák