Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz RoryBreaker #11942 üzenetére

    Ezt nem értem... Mert hogy funkciókban van előnye, az tiszta, de hogy középre rakott (X30) keresővel,(és GUI-val ami szerintem picikét kisebb mint kényelmes lenne) jelképes hüvelykujj támasszal miben javult az ergonómia, elsőre nem jön le.
    Az elülső tárcsa okés, bár miatta berakták az obi tövébe az af fényt (innentől pár kis fix kivételével az obik beletakarnak gondolom az az fénybe) illetve jónak tűnik a kis markolat, de keskenyebb(még az X30-nál is) és vékonyabb a váz, így élőben már nem egyértelmű hogy kinek melyik váz jobb (nekem bő közepes mancsom van), ahogy az expó korrekció sem tűnik képek alapján előrelépésnek (X30on is hasonlóan vannak ezek megoldva, sőt, a támasz magasabban van; nekem kényelmetlenebbek, nejemet nem zavarja.)

    Igaz, nálam az ergónómi a aközépre rakott keresőnél már eleve bukik, de majdnem hogy kicsit kicsi is a váz, már egy 35 1.4 is ducinak hat rajta...

    szerk: Bár ha veszel, csinálhatsz alapos összehasonlítást a topiklakóknak. :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák