Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Moddingfan #811 üzenetére

    Moddingfan, nézz utána a dolgoknak. Kit érdekel a kalória? Az olajos magvak telítetlen zsírokat és növényi fehérjét tartalmaznak, mind2 szuper abban az esetben, amikor nem eszel mást, értsd szénhidrátot, ugyanis ha nincs inzulinreakció (amit a szénhidrátok váltanak ki), akkor ez a kaja nem fog zsírként lerakódni, hanem energiaként felhasználja a szervezet. Képzeld, előző diétámban többször megittam LEFEKVÉS ELŐTT KÖZVETLENÜL 2 adag fehérje mellé 2-3 kanál (kb. 30-40 gr) lenmagolajat, és mégis fogytam (méghozzá zsírból), pedig ez sok kalória, ez hogy lehet? Mellesleg azt is odaírtam, hogy nem kell sokat enni, én pl. lefekvés előtt szoktam enni kb. 60-80 gr-ot (+túró). Az összes kalóriás fasságot el kéne már felejteni, mert nem azon múlnak a dolgok. Meg az este nem ehetsz és satöbbi minimálkalóriás dolgaidat is. Minden az ételek minőségén múlik. Minden!
    Ezzel függ össze, hogy ez az ''állatira hízlal'' dolog is egy baromság. Vegyünk egy példát, a rizs sokak szerint hízlal, na akkor hogy is van ez, hogy egy testépítőnek rizsát kell zabálni diéta alatt? Mert nem fél kiló zsírba sütött disznóhúst eszik mellé, hanem olivaolajban sütött vagy párolt csirkemellet és zöldséget. Na ez a nem mind1.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák