Új hozzászólás Aktív témák

  • gorlin

    őstag

    válasz Maranello #1236 üzenetére

    Ez szalagfékes.A te általad linkelt oldalon a 3. a mágnesfékes(oda van írva)
    A szalagfékessel még az a baj hogy sokkal hamarabb tönkremegy mint a mágnesfékes.Mivel a mágnesfékesnél nincs surlódás csak egy nagy mágnes lassítja le a tárcsát(nem érinkezik a tárcsa felületével).A szalagfékesben viszont könyebben kopnak az alkatrészek.
    Régen én is szalagfékessel kezdtem,kikopott a tengely és elvittem hegesztetetni hogy bele tudjak operálni egy golyós csapágyas megoldást hogy tovább bírja,illetve hogy egyáltalán működjön:)
    Szóval azóta működik de a mágnesfékes sokkal kellemesebb egyenletesebb és halkabb!
    Annyi pluszt megér!Érdemes elmenni a tescoba a lényeg hogy mágnesfékes legyen.


    MOD:''Elkezdtem a diétát, a reggelim két szelet kétszersült, egy tea, és egy alma (narancsot nem kaptam, majd a vacsorához már beszerzek).''Látom azt a diétát kezdted amit írtam,mégegyszer mondom én is ezzel kezdtem nekem használt.az alma nem jó a narancs az igazi minnél előbb vegyél ha tudsz.A másik: egyszerűnek tűnik de rendkívül kemény a diéta,én majd belegebedtem hogy be tudjam tartani(de csak az első pár nap a vészes)utána még jobban is éreztem magam mint amikor rántott hússal tömtem magam.
    A fehérjét amit írtam napi kétszer azért még mindíg ajánlom kiegészítendő ezt a kúrát!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák