Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielLong

    senior tag

    válasz #24556544 #730 üzenetére

    Miután kicsit belemerültem újra a játékba és felhúztam két 160-as karit, úgy érzem, hogy nincs nagy különbség a régi verzió és a mai állapot között. Ami történt, hogy az elérhető szintek számát bővítették, valamint sok új item került a játékba, mellette pedig a régen csúcsnak számító darabok (7-8 amp mithril pl.) már rettentő olcsón elérhetőek, ezáltál az átlag erősség jóval feljebb került. A defense és a damage nőtt az olcsón elérhető cuccok miatt. Megjelentek új item tulajdonságok is, mint például a chaos upgrade. Ezekkel már simán lehet mondjuk egy Palladium +18as itemben összesen 500-800 defense. Persze az ilyen tárgy ára olyan 10 milliárd Alz, ezt még mindig nem tudom elképzelni, hogyan farmolják ki.

    Megjelentek új dungeonok is, B3F, stb., főleg 190+ felett érdekes. A játék alapja nem változott, endgame csak a dungeonok farmolásáról szól, sokan egész nap nyomják. Legalább már a guild szintjétől függően napi ingyen dg belépőket kap az ember.

    Ahogy korábban sem volt, úgy most sincs endgame tartalom. Mindenki arra hajt, hogy tudjon szólózni minél több dungit minél gyorsabban. Aztán 500 AOS1 után talán esik egy Slot Extender High.

    A játék eleje is gyorsult, ha valaki jobban ráér és egy jó guildbe lép bele, plusz kifog egy akármilyen eventet (pl a nyár második felében szinte minden hétvégén +300/400% exp) akkor egy hét alatt eléri könnyen a lvl 160-at. Utána már nem picit lassabb előre jutni, de a sok event és Eternal Chaos Arena segítségével még mindig fényévekkel gyorsabb, mint anno.

    Szerintem barátokkal közösen még mindig nagyon jó buli a játék, de egy idő után unalmas lesz a két-három legjobban profitáló dungeon folyamatos pörgetése. Egy maxos szetthez meg elképzelhetetlen sok Alz kell, még pénzbe átváltva is (400 millió = 5 € hivatalos store-ból) legalább 2000€ és annál bőven lesz feljebb.

Új hozzászólás Aktív témák